کتابدانه اصفهان

کتابدانه اصفهان

کتابدانه اصفهان 431 169 راضیه منشئی

معرفی کتابدانه اصفهان

کتابدانه اصفهان که تحت نظر سایت اصلی کتابدانه به مدیریت استاد شاه بابایی فعالیت خود را به عنوان یکی از اعضای تیم آموزشی کتابدانه شروع کرده است.
مربیان این تیم آموزشی در سراسر کشور تمامی تلاش خود را می‌کنند تا علاقه انگیزه و نتایج مطلوبی را در حین مطالعه کتاب خوانی، تندخوانی و شرکت در دوره‌های آموزشی، کسب مهارت‌های مطالعه اصولی و صحیح را به اعضای کتابدانه اصفهان توسط آموزش تکنیک‌ها و مهارت‌ها ارائه دهند.
تا تمامی افراد در این راه موفق شوند و پس از ارائه تمرینات حرفه‌ای، مطالعات، تحقیق و پژوهش‌های فراوان اساتید سامانه کتابدانه در راستای اهداف سازمان یعنی بهبود مهارت تندخوانی، افزایش میزان سرعت مطالعه و افزایش سرانه مطالعه روزانه، قدرت تمرکز و حافظه، یادگیری سریعتر و بهتر و بسیاری از مسائل مرتبط با مطالعه کتاب‌های درسی، غیر درسی، آموزشی و غیره تصمیم به راه‌اندازی، رشد و توسعه این سیستم در کل ایران گرفتند.

فلسفه نامگذاری سامانه آموزشی کتابدانه

همانطور که بعد از کاشت یک دانه گیاه باید از آن مراقبت کرد، علف‌های هرز را کند، کاشت و رسیدگی کرد تا آن رشد کند و به نتیجه برسد و میوه بدهد؛ کتابدانه نیز فلسفه‌ای برگرفته از همین موضوع دارد.
شما با ثبت نام در کتابدانه اصفهان اولین گام خود را برای بهبود میزان آگاهی دانایی برداشته‌اید. پس از آگاه‌سازی می‌توانید با تمرینات دور‌های مراقبت و رسیدگی به یک مربی فوق حرفه‌ای تبدیل شده و نتایج خارق‌العاده‌ای را برای خود و اطرافیانتان کسب کنید.

دوره‌های مربیگری سامانه کتابدانه

علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌های آموزشی تقویت مربی تندخوانی و تقویت حافظه با گذراندن دوره‌های فوق تخصصی به عنوان مربی حرفه‌ای می‌توانند در استان‌های کشور و شهر‌های بزرگ همچون اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، یزد و غیره با افزایش سرعت مطالعه، یادگیری و تمرکز و حافظه شاگردان بسیار زیادی را جذب و از این راه کسب درآمد کنند.

کوچینگ پیشرفته با محتوای تخصصی‌تر برای برگزاری دوره‌ها، کلاس‌ها و فروش بیشتر از دیگر مزیت‌های عضویت در این سامانه می‌باشد.
کتابدانه در هر شهری از کشور فعالیت داشته و در حدود ۱۰ الی ۱۱ سال با اتفاقات پربرکت در حوزه کتابخوانی در حال ارائه برترین‌ها به علاقه‌مندان می‌باشد. سیستم تیم آموزشی کتابدانه تحولی از این را به وجود آورده است.

معرفی مربی سامانه کتابدانه اصفهان

اینجانب راضیه منشئی مدرس دانشگاه و عضو هیئت مدیره انجمن صنفی اساتید مدعو استان اصفهان و عضو تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی به همراه تیم آموزشی خود قصد داریم ارتباطی جهت برگزاری سمینار‌ها و دوره‌های انگیزشی از جمله هدفگذاری، طرز فکر، فن بیان، تصمیم‌گیری و حل مسأله و…. جهت ارتقاء کیفیت و بالا بردن احساس رضایت از زندگی و دوره‌های آموزشی به ویژه آموزش تندخوانی و تقویت حافظه و آموزش فن ترجمه زبان تخصصی به روش چامسکی ایجاد کرده تا با یادگیری آسان دستور زبان انگلیسی به توانمندی در ترجمه کتب، مجلات و متون عمومی و تخصصی رسیده و کمک کنیم با آموزش‌های ساده و عملی بتوان یک متن انگلیسی را بداهه خواند.
راضیه منشئی، مدرس سخنرانی و مهارت‌های ارتباطی و مربی سامانه کتابدانه اصفهان است. بخشی از رزومه‌ ایشان را در زیر بخوانید:

 • مدرس تندخوانی و تقویت حافظه و عضو تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی
 • آموزش فن ترجمه زبان تخصصی به روش چامسکی
 • دارای مدرک Mastery از آکادمی MPT اتریش
 • آموزش کتاب ۵۰۴ به روش کدینگ و بدون فراموشی در محضر دکتر جاوید سلطان حافظه ایران

شرایط عضویت در سامانه کتابدانه

تمامی افراد در سنین بالای ۱۰ سال می‌توانند در این سامانه شرکت کنند و افرادی که نیتشان آموزش دیدن و آموزش دادن (مربی شدن) در حوزه تندخوانی، تقویت حافظه و مطالعه و یادگیری می‌باشد، در اولویت مراجعین سامانه کتابدانه اصفهان و کل کشور هستند.

برای اینکه حال خوب داشته باشید و پر انرژی‌تر از همیشه باشید باید چیز‌هایی را که یاد گرفته‌اید به دیگران نیز آموزش دهید.
با ورود به سایت کتابدانه خرید پکیج تندخوانی + پک استادشو با قیمت مناسب می‌توانید یکی از مربیان این سامانه شوید.
۱۰ جلسه تقویتی تندخوانی و تقویت حافظه برگزار می‌شود. ۱۰ جلسه مربی‌گری و پس از تأیید میزان مهارت‌های مربیان و تأیید صلاحیت مدرک معتبر و با نظرات تیم آموزشی کتابدانه حقوق ماهانه و حق التدریس و پاداش به شما تعلق می‌گیرد.

مزایای عضویت در سامانه کتابدانه

در این تیم شما وارد سایت و اپلیکیشن کتابدانه اصفهان شده و عضو تیم می‌شوید. پس از آن مربیان اصفهانی و یا سایر شهر‌ها سرعت مطالعه شما را افزایش داده و دقت و تمرکز بسیار بالایی را کسب خواهید کرد.
تندخوانی و تقویت حافظه کمک می‌کند تا شاگردان توسط مربیان قوی‌تر قدیمی‌تر و مجرب‌تر به لحاظ آموزشی تقویت شده و برای آن‌ها شاگردان جدیدی در اختیار قرار می‌دهند. لِوِل‌های آموزشی در کنار درآمدزایی، کسب مهارت‌های بیشتر و غیره را به ارمغان می‌آورد.
این چند مورد، تنها برخی از مزایای عضویت در سامانه کتابدانه اصفهان و همچنین خریداری پکیج‌های دوره‌های آموزشی فوق‌العاده این مؤسسه می‌باشد.

انجام تست تندخوانی و حافظه + تمرینات استاندارد و اصولی و در عین حال بسیار لذت بخش در گوشی موبایل به راحتی توسط همه افراد امکان‌پذیر می‌باشد.
مشاهده نمودار‌های سنجش میزان سرعت مطالعه و تمرکز، و در نتیجه مطالعه بهتر و یادگیری بیشتر به دلیل وجود نظم، پیگیری و ممارست موجب می‌شود تا بدون کمترین میزان خستگی از مطالعه کتاب، علاقه به کتابخوانی در یادگیری و مطالعه افراد جامعه بیشتر شود. از این رو کتاب جایگزین شبکه‌های اجتماعی می‌شود.

ناگفته نماند تمامی تمرینات این سامانه به صورت حرفه‌ای و سازماندهی شده ارائه می‌شود و مربیان توسط سرپرست اصلی تیم تربیت شده‌اند تا به صورت منسجم و هدفمند این چرخه را در کل کشور به گردش درآورده و کتاب را بر بام نیاز‌های جهان بنشانند.

مزایای تندخوانی به زبان ساده

در کشور ما بحث از ضعف سطح مطالعه و فرهنگ کتابخوانی بسیار داغ است. ولی کمتر به ارائه راهکار رفع این ضعف بزرگ و ایجاد انگیزه شرکت در دوره‌های آموزش نحوه مطالعه صحیح بدون دلزدگی و رکود می‌پردازند! با توجه به نیاز افراد شاغل، جهت خواندن کاتالوگ‌ها، کتاب‌ها و مقاله‌های انگلیسی، آماده آموزش فن ترجمه زبان و افزایش مهارت خواندن با شیوه‌ای متفاوت به کلیه آموزشگاه‌ها، ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی، می‌باشم.

به نظر شما چرا آدم‌های موفق، ثروتمند و مولتی میلیاردر به تندخوانی روی آورده‌اند؟ چرا برای آن‌ها تندخوانی اهمیت دارد؟

 • به حداقل رساندن حواس‌پرتی‌ها حین مطالعه و کتابخوانی
 • تقویت حافظه
 • تمرکز بسیار بالا
 • دقت بالا
 • هماهنگی نیمکره چپ و راست مغز انسان
 • کاهش مدت زمان یادگیری
 • حجم بیشتر مطالب یادگیری در مدت زمان‌های کوتاه‌تر

سرفصل‌های دوره استادشو کتابدانه اصفهان

پکیج دوره استادشو ویژه کتابدانه اصفهان با پشتیبانی رایگان دارای سرفصل‌های حرفه‌ای زیر می‌باشد:

 • تکنیک‌های فن بیان و سخنوری
 • تکنیک‌های فروش و مذاکره
 • تکنیک‌های تبلیغ‌نویسی و تبلیغات
 • تکنیک‌های تولید محتوا
 • تکنیک‌های برگزاری دوره‌های تندخوانی
 • آموزش صفر تا صد کار‌های تبلیغاتی، اجرایی، معارفه، ثبت نام اعضاء و غیره

جهت کسب اطلاعات بیشتر در جزئیات آموزش‌ها با خانم راضیه منشئی مربی سامانه کتابدانه اصفهان تماس بگیرید.
دفاتر کتاب دانه در اکثر استان‌های کشور و شهر‌های بزرگ دایر هستند و کارشناسان این مجموعه آماده ارائه راهنمایی در زمینه عضویت یا فعالیت در این سامانه می‌باشند.

آموزش آنلاین تندخوانی

اصولاً در ایران افراد عادات نادرست بسیار زیادی را حین مطالعه کتب دارند. به همین سبب بهره وری یا پرفرمنس شخصدر حین مطالعه به شدت کاهش یافته و حتی بسیاری از آن‌ها به سرعت از مطالعه‌زده می‌شوند. اولین گام برای استارت کتابخوانی این است که: موقع مطالعه باید از محیط و اماکن شلوغ و پر صدا مثل جا‌هایی که صدای تلوزیون، رادیو، موزیک، سروصدای خیابان، ساختمان‌سازی‌ها و … دور شده و به یک محیط ساکت برویم.
هنگامی که مطالبی را به سرعت و بدون وقفه می‌خوانیم به ندرت دچار حواس پرتی و کاهش تمرکز حواس خواهیم شد. بدین ترتیب احساس رکود و خستگی از کتابخوانی نیز کاهش می‌یابد.

کتابدانه شامل انواع دوره‌های آموزشی و سمینار‌های پژوهشی در خصوص رواج فرهنگ کتابخوانی، یادگیری درس و مطالعه درست ویژه دانشجویان و دانش‌آموزان، ترویج روش‌های صحیح مطالعه غیر درسی، آموزش تندخوانی، افزایش تمرکز حواس حین درس خواندن، مطالعه، حضور در کلاس درس و سایر امور… می‌باشد.

جمع‌بندی

سامانه کتابدانه اصفهان به کمک مربیان اصفهانی کتابدانه روز به روز در حال پیشرفت و بهبود قدرت انتقال مطالب فوق‌العاده ارزشمند توسط برگزاری انواع وبینار‌ها، ورکشاپ و دوره‌های آموزشی است. تقویت حافظه یکی دیگر از مباحث مهم و جزء اهداف این سامانه جامع می‌باشد که در این مقاله به معرفی فواید و مزایای تک تک مهارت‌های فرهنگی، توسعه فردی و بالا بردن سطح سواد مطالعه مؤثر پرداختیم. با وبسایت رسمی یکی از مربیان کتابدانه اصفهان، خانم راضیه منشئی و فعالیت های‌ ایشان آشنا شدیم.

ایمیل

manshaeir@gmail.com

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۷۰۱۳۳۹

© 2021 کلیه حقوق محفوظ است. طراحی و اجرا R.D