دانلود رایگان کتاب بهترین مسیر زندگی

چگونه در مسیر درست زندگی قرار بگیریم تا در هر شرایطی در برخورد با چالشها از زندگی  لذت ببریم.

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی


برای دریافت کتاب بهترین مسیر زندگی مشخصات خود را وارد کنید
Powered by Sender

امیدوارم از خواندن این کتاب لذت ببرید.

مقدمه کتاب بهترین مسیر زندگی

 یکی از بزرگترین عامل مشکلات مردم عدم آگاهی جهت رشد شخصیتی و داشتن اطلاعات مفید برای رسیدن به یک زندگی ایده آل است. استفاده از تجربیات دیگران میتواند برای ما بسیار ارزشمند باشد.

یکی از مفیدترین کارهایی که در این زمینه میتوان انجام داد خواندن کتاب است چرا که از این طریق میتوان از تجربیات خوب دیگران استفاده کرد و آنها را بکار گرفت. ما باید وقت بیشتری را صرف خانواده، مطالعه ،ورزش و انجام کارهایی کنیم که تاثیر مثبتی بر زندگی ما میگذارند.

خود من با وجودیکه تحصیلات عالی دانشگاهی داشته و در دانشگاه تدریس میکردم ولی متاسفانه  اهل مطالعه کتابهای غیر درسی نبودم تا اینکه یک روز بطور خیلی اتفاقی با یک پیام صوتی در کانال اساتید دانشکده برخورد کردم که عاملی شد برای تغییر من در روند و مسیر زندگی و علاقمند شدن به خواندن کتاب و اگر الان یک حسرت بزرگ در زندگی داشته باشم اینست که چرا از ابتدای دوره جوانی و نوجوانی مطالعه کتاب را شروع نکردم و ای کاش به بیست سال پیش برمیگشتم و مطالعه کتاب را یکی از عادتهای روزانه خود میکردم و قطعا بهتر با مسائل زندگی برخورد میکردم.

از اینرو در این کتاب کوچک الکترونیکی قصد دارم خلاصه ای از چند کتاب فوق العاده و تاثیراتی که برزندگی من داشتند را با شما به اشتراک بگذارم شاید اگر شما هم مثل من تا به حال به دلایل مختلف از خواندن کتاب طفره میرفتید تغییری در خود ایجاد کرده و بهبود زندگی خود  را با خواندن کتاب  تجربه کنید و حتی اگر باز هم فرصت کتاب خواندن نداشتید بتوانید از چکیده خوب برخی از بهترین کتابها در اینجا استفاده کنید.

نکات طلایی کتاب

« وجود ما و تمام موجودات هدفمند است و همه چیز در جایگاه خود قرار گرفته.»

« توقف ما روی زمین در مقابل حقیقت ابدیت چشم بر هم زدنی بیش نیست و این یک فرصت بسیار با ارزش است که به منظور تکامل به ما هدیه داده میشود.»

«هر اندیشه و عمل من بر روی همه عالم تاثیر میگذارد حتی گیاهان و اجسام اعمال ما را در خود ثبت میکنند و بازتاب هر عمل ما به خود ما بر می گردد.»

هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی در مورد کتاب دارید در کادر زیر وارد نمایید. سپاس

ثبت نام در سمینار رایگان هدفگذاری حرفه ای

چرا به خواسته هایمان نمی رسیم، نمیدانیم چه کار باید انجام دهیم و هر سال چیزی به زندگی ما اضافه نمی شود حتی در خیلی مواقع هدفگذاری می کنیم ولی بعد از مدتی ناامید می شویم و….

پاسخ همه این سئوالها را در این سمینار دریافت میکنید و راهکارهای حرفه ای به شما ارائه خواهد شد….

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

هر گونه نظر ، پیشنهاد یا انتقاد شما را با همه وجود می پذیریم

ایمیل

manshaeir@gmail.com

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۷۰۱۳۳۹

© 2021 کلیه حقوق محفوظ است. طراحی و اجرا R.D