معجزه سپاسگزاری

رازی بزرگ آشکار میشود

معجزه سپاسگزاری… معجزه را به زندگیتان فرا خوانید

بی تردید تاثیر سپاسگزاری بر کسی پوشیده نیست و خداوند بارها و بارها در قرآن به ما فرموده که برای داشتن زندگی بهتر سپاسگزار باشید.

خداوند در سوره ابراهیم آیه 7 میفرماید: ” اگر شکر کنید بر نعمت شما می افزایم و اگر کفران بورزید بدانید که عذاب من سخت و سنگین است.”

پروردگارا بابت نعمتهای فراوانی که به ما عرضه داشتی بی اندازه از تو سپاسگزاریم.خداوندا شمارش نعمتهای بیکران تو از قدرت ما خارج و زبانمان از توان سپاسگزاری از اینهمه نعمت تو الکن است.

خدای خوب و مهربان من همیشه دوست داشتم بنده ای لایق برای تو، فرزندی لایق برای پدرو مادرم، خواهری لایق برای خواهر و برادرانم، همسری لایق برای همسرم، مادری لایق برای فرزندانم و دوست و همکاری لایق برای دوستان و همکارانم و مدرسی لایق برای دانشجویانم باشم. بابت حضور تک تک این عزیزان در زندگیم از تو سپاسگزارم.

خداوندا از تو ممنونم که مرا در مسیر آموزش و تدریس قرار دادی و عاشقانه دوست دارم این وظیفه را به بهترین شکل ممکن ایفا کنم. دلم میخواهد در ترویج فرهنگ کتابخوانی در کشور عزیزم ایران نقش بزرگی ایفا کنم و با برگزاری دوره های آموزش تندخوانی و تقویت حافظه و ایجاد تمرکزهمراه با ایجاد حال خوب و افزایش اعتماد بنفس و هدایت باورها به سمت خوبیها انسانی تاثیرگذار بوده و کمک کنم دنیا جای بهتری برای زندگی باشد، چرا که ما باور داریم با مطالعه کتابهای خوب میتوانیم کیفیت زندگی خود و عزیزانمان را بهبود داده و کشور را بسازیم و تا اصول صحیح مطالعه را یاد نگیریم کتابخوان نخواهیم شد.

و از آنجا که باور داریم یادگیری به شدت به حال خوب وابسته است در دوره های آموزشی تلاش می کنیم ابتدا با ایجاد اعتماد بنفس و ….. حال مخاطب را خوب کنیم و سپس به آموزش بپردازیم.

خدایا به خاطر همه ارتباطات خوبی که با همسر و فرزندان و خانواده و اقوام و دوستان و آشنایان دارم بی حد و اندازه از تو سپاسگزارم…. ممنونم که کمکم میکنی که این روابط هر روز بهتر و بهتر شود.

خدای خوب و مهربان از اینکه توفیق مطالعه کتاب معجزه سپاسگزاری را به من عطا کردی بی حد و اندازه از تو سپاسگزارم و ممنونم که به عهد خود وفا کردی و معجزه را به من نشان دادی و اینک قصد دارم این حس و حال خوب را با همه دوستان و آشنایان و عزیزانم در میان بگذارم و برای همه آنها بهترینها را از تو خواستارم.

و شک ندارم که همانطور که برای من و هزاران نفر دیگر این معجزه رخ داد، برای هر کس که این شیوه سپاسگزاری را پیش گیرد این اتفاق خوب خواهد افتاد.

کتاب معجزه سپاسگزاری اثر جاودان راندابرن 26 تمرین ویژه را برای سپاسگزار بودن در مدت 26 روز متوالی پیشنهاد میکند. توجه داشته باشید که این تمرین ها نقطه شروعی برای سپاسگزارانه زیستن در گفتار و عمل و ایجاد حس و حال خوب در شماست.

انسان سپاسگزار همواره خشنود است و آرامش و رضایت خاطر در وجودش موج میزند، البته این بدان معنی نیست که هیچ دشواری یا مانعی در زندگی او وجود ندارد بلکه حتی چه بسا دشواری های زندگی چنین انسانهایی بیشتر باشد، اما آنان می کوشند همواره نعمت های زندگیشان را قدر بدانند و از رنج ها یا دشواری های زندگیشان درس بگیرند.

انسانهای سپاسگزار هرگز نمی گویند چرا چنین رویدادی برای من اتفاق افتاد بلکه می کوشند به حکمت موجود در آن رویداد پی ببرند و آنان این حقیقت را می دانند که :

«خدا گر زحکمت ببندد دری                   ز رحمت گشاید در دیگری»

بسته شدن در اول را با رویی گشاده می پذیرند و به دلیل گشوده شدن در دیگر همواره سپاسگزار خواهند بود.

گاهی بسیاری از نعمت های ارزشمند زندگی ما برایمان عادی می شوند. تمرینهای این کتاب کمک میکنند تا همواره به نعمت های زندگیمان بیندیشیم و آن ها را قدر بدانیم. قدر دانستن نعمت ها یعنی اینکه به خوبی از آنها استفاده کنیم.

در این 26 روز عناوین زیر مورد بررسی قرار خواهد گرفت:

روز اول: نعمت های زندگیتان را بشمارید.

روز دوم: روابط شگفت انگیز

روز سوم: سلامتی شگفت انگیز

روز چهارم: کارهای شگفت انگیز

روز پنجم: شیوه ی شگفت انگیز برای خروج از حیطه منفی ها

روز ششم: عناصر شگفت انگیز

روز هفتم: آهن ربای جذب پول

روز هشتم: از همه انسان ها قدردانی کنید.

روز نهم: صبح شگفت انگیز

روز دهم: انسانهای شگفت انگیز که تفاوتی سازنده به وجود می آورند.

روز یازدهم: آرزوهای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید.

روز دوازدهم: روزی شگفت انگیز داشته باشید.

روز سیزدهم: روابطتان را به شیوه ای معجزه آسا بهبود ببخشید.

روز چهاردهم: شگفتی و معجزه در سلامتی

روز پانزدهم: چک شگفت انگیز

روز شانزدهم: فهرست کارهایی شگفت انگیز که باید انجام شوند.

روز هفدهم: گامهای شگفت انگیز

روز هجدهم: شگفتی قلب

روز نوزدهم: پیامدهای باشکوه

روز بیستم: درست مقابل چشمان شما

روز بیست و یکم: هوایی شگفت انگیز که در آن نفس می کشید

روز بیست و دوم: چوبدستی شگفت انگیز

روز بیست و سوم: پیام های شگفت انگیز

روز بیست و چهارم: تبدیل کردن معجزه آسای اشتباه به موهبت

روز بیست و پنجم: آینه ی شگفت انگیز

روز بیست و ششم: معجزه را به یاد داشته باشید

معجزه هرگز پایان نمی یابد

فایلهای صوتی خلاصه شده از تمرینهای این 26 روز در بخش کتابهای صوتی و محصولات سایت www.manshaeir.com  موجود است که شما دوست عزیز میتوانید با وارد کردن کد تخفیف sepasgozari50 این محصول را با 50 درصد تخفیف دریافت کنید.

پس از پایان این دوره 26 روزه بکوشید آن تمرینها را همواره تکرار کنید. در واقع باید بکوشید سپاسگزارانه زیستن را به یک عادت روزانه برای خود تبدیل کنید تا نتایج شگفت انگیز آن را در زندگی خود مشاهده کنید.

شاد و پیروز و موفق باشید.

#اصفهان

#تندخوانی

#کتابخوانی

ترویج فرهنگ کتابخوانی با ایجاد حال خوب

برگزاری دوره های تندخوانی و تقویت حافظه

تلفن پشتیبانی و هماهنگی: 09907090907

ایمیل: info@manshaeir.com

برای ارتباط با ما ” تندخوانی اصفهان ” را به 10008590 پیامک کنید.

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *